Imprezy sportowe

Radość siatkarzy z Sanoka po ostatniej akcji finału.

Siatka w Hali MOSiRu zapłonęła!

W Hali Sportowo - Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim była dziś areną tradycyjnego Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców "Płonąca Siatka 2023", którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Gump Ostrowiec Świętokrzyski. W zawodach wzięło udział osiem zespołów. Główne trofeum trafiło w ręce młodych siatkarzy TSV I Sanok, a gospodarze - podopieczni trenera Jerzego Pacholczaka - UKS SMS Gump uplasowali się na najniższym stopniu podium.

Radość Franciszka Grzesika po wywalczeniu złotego medalu.

Gospodarze Mistrzostw na Rawszczyźnie na 5!

Przez 4 dni na Pływalni Rawszczyczna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim prawie 500 zawodników walczyło o medale Letnich Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 14 lat w Pływaniu. Świetnie w tej rywalizacji radzili sobie reprezentanci gospodarzy. Pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na swoim basenie wywalczyli 5 medali, w tym 1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe, a w punktacji drużynowej zostali sklasyfikowani na wysokim 7 miejscu wśród 169 klubów biorących udział w mistrzostwach! W uroczystym otwarciu zawodów udział wzięła Prezes Polskiego Związku Pływackiego Otylia Jędrzejczak.

Franciszek Grzesik w wodzie po zakończeniu wyścigu.

Od czwartku Rawszczyzna areną Mistrzostw Polski 14-latków

W czwartek o godzinie 16 wyścigami na najdłuższych dystansach rozpocznie się na Pływalni Rawszczyzna rywalizacja o medale Letnich Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 14 lat w Pływaniu. Ostrowieckie zawody, do których zgłosiło się 498 zawodników i zawodniczek ze 169 klubów, zakończą się w niedzielę.

Zmiana sztafetowa.

Rawszczyzna gościła 13-letnich pływaków

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrane zostały zawody II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat w Pływaniu dla okręgów dolnośląskiego, opolskiego śląskiego, łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego. mazowieckiego i świętokrzyskiego. W dwudniowych zawodach wzięło udział 485 zawodników i zawodniczek z 75 klubów. Klasyfikację drużynową wygrali pływacy UKS GIM 92 Ursynów (16538) przed MKS JAGIELLONKA Warszawa (15436) i WKS ŚLĄSK Wrocław (15130). Gospodarze - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski uplasowali się na 18 miejscu (8760).

Na bramkę drużyny Sparty Oborniki atakuje Kacper Kwiecień (KSZO).

Final Four nie dla szczypiornistów KSZO

W Hali Sportowo - Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się jeden z dwóch turniejów Ćwierćfinałowych Pucharu ZPRP Młodzików. Piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zajęli w nim 3 miejsce i zakończyli rozgrywki na tym etapie. Podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego zostali ostatecznie sklasyfikowani na 5 miejsce w kraju!