Od 31 stycznia do 3 lutego na Orliku w osiedlu Ogrody rozgrywany był tradycyjny Zimowy Turniej Piłki Nożnej w ramach akcji Ferie z MOSiRem. Do piłkarskich zmagań zgłosiło się w sumie 18 zespołów, podzielonych na 3 kategorie wiekowe.
Zobacz: ZDJĘCIA Z TURNIEJU
Grupy
Szkoły Podstawowe (rocznik 2010 i młodsi): FC Landrynki, FC Pisswasser, Młode Orły.
Szkoły Podstawowe (rocznik 2008-2009): Zimne Dranie, Zgrane Skrzaty, FC Czarni, FC Roma (Grupa A), Żołnierze Wala, Ciepłe Dranie, Oddaj Wina (Grupa B)
Szkoły Średnie: Max Elektro, FC Stary i Młodzi, Szkolna17, Błękit (Grupa A), PSG Ostrowiec, Majorka 2 Litry, Chreptowicz & THM, FC Nrop Buh (Grupa B)
Faza grupowa
FC Pisswasser - Młode Orły 5:1
FC Landrynki - FC Pisswasser 2:1
Młode Orły - FC Landrynki 0:4
FC Pisswasser - FC Landrynki 7:1
Młode Orły - FC Pisswasser 1:7
FC Landrynki - Młode Orły 6:2
Szkoły Podstawowe 2010 i młodsi | ||||
---|---|---|---|---|
1. | FC Pisswasser | 4 | 9 | 20:5 |
2. | FC Landrynki | 4 | 9 | 13:10 |
3. | Młode Orły | 4 | 0 | 4:22 |
Zwycięski zespół w kategorii Szkoły Podstawowe 2010 i młodsi grał w składzie: Bartosz Swat, Michał Starachowski, Emil Wesołowski, Bartłomiej Szczepański, Adam Sieradzki, Artur Drobek, Karol Konat, Filip Fortuna.
Zimne Dranie - FC Roma 0:6
Zgrane Skrzaty - FC Czarni 2:2
Zimne Dranie - Zgrane Skrzaty 4:3
FC Roma - FC Czarni 7:0
Zgrane Skrzaty - FC Roma 1:11
FC Czarni - Zimne Dranie 1:0
Szkoły Podstawowe 2008-2009 (Grupa A) | ||||
---|---|---|---|---|
1. | FC Roma | 3 | 9 | 24:1 |
2. | FC Czarni | 3 | 4 | 3:9 |
3. | Zimne Dranie | 3 | 3 | 4:10 |
4. | Zgrane Skrzaty | 3 | 1 | 6:17 |
Ciepłe Dranie - Oddaj Wina 1:2 (zweryfikowany jako walkower 0:3)
Żołnierze Wala - Ciepłe Dranie 0:1 (zweryfikowany jako walkower 3:0)
Oddaj Wina - Żołnierze Wala 3:1
Szkoły Podstawowe 2008-2009 (Grupa B) | ||||
---|---|---|---|---|
1. | Oddaj Wina | 2 | 6 | 6:1 |
2. | Żołnierze Wala | 2 | 3 | 4:3 |
3. | Ciepłe Dranie | 2 | 0 | 0:6 |
Max Elektro - Błękit 1:0
FC Stary i Młodzi - Szkolna17 1:7
Błękit - Szkolna17 1:7
Max Elektro - FC Stary i Młodzi 3:1
FC Stary i Młodzi - Błękit 2:0
Szkolna17 - Max Elektro 2:0
Szkoły Średnie (Grupa A) | ||||
---|---|---|---|---|
1. | Szkolna17 | 3 | 9 | 16:2 |
2. | Max Elektro | 3 | 6 | 4:3 |
3. | FC Stary i Młodzi | 3 | 3 | 4:10 |
4. | Błękit | 3 | 0 | 1:10 |
PSG Ostrowiec - FC Nrop Buh 2:0
Majorka 2 Litry - Chreptowicz & THM 3:0
FC Nrop Buh - Chreptowicz & THM 1:3
PSG Ostrowiec - Majorka 2 Litry 0:2
Majorka 2 Litry - FC Nrop Buh 6:0
Chreptowicz & THM - PSG Ostrowiec 0:2
Szkoły Średnie (Grupa B) | ||||
---|---|---|---|---|
1. | Majorka 2 Litry | 3 | 9 | 11:0 |
2. | PSG Ostrowiec | 3 | 6 | 4:2 |
3. | Chreptowicz & THM | 3 | 3 | 3:6 |
4. | FC Nrop Buh | 3 | 0 | 1:11 |
Faza finałowa
I półfinał (PSP 2008-2009): FC Roma - Żołnierze Wala 1:0
II półfinał (PSP 2008-2009): FC Czarni - Oddaj Wina 1:7
Mecz o 3 miejsce (PSP 2008-2009): Żołnierze Wala - FC Czarni 7:1
Mecz o 1 miejsce (PSP 2008-2009): FC Roma - Oddaj Wina 2:2, rzuty karne 2:3
Zwycięski zespół w kategorii Szkoły Podstawowe 2008-2009 grał w składzie: Piotr Czajkowski, Antek Pater, Dawid Król, Maksymilian Banasik, Mikołaj Bednarski, Wiktor Saracen, Miłosz Jagieła, Karol Żelazowski.
I półfinał (Szkoły Średnie): Szkolna17 - PSG Ostrowiec 4:0
II półfinał (Szkoły Średnie): Max Elektro - Majorka 2 Litry 2:7
Mecz o 3 miejsce (Szkoły Średnie): PSG Ostrowiec - Max Elektro 2:2, rzuty karne 2:3
Mecz o 1 miejsce (Szkoły Średnie): Szkolna17 - Majorka 2 Litry 2:0
Zwycięski zespół w kategorii Szkoły Średnie grał w składzie: Kacper Masternak, Jan Szczęsny, Bartek Cimała, Kuba Wojtachnio, Gabriel Czernek, Dominik Dudek, Igor Rogowski, Robert Kmera, Igor Zięba.
Klasyfikacja strzelecka
Szkoły Podstawowe 2010 i młodsi | ||
---|---|---|
Swat Bartek | FC Pisswasser | 8 |
Płaza Bartłomiej | FC Landrynki | 6 |
Pietrzykowski Filip | FC Landrynki | 5 |
Konat Karol | FC Pisswasser | 4 |
Starachowski Michał | FC Pisswasser | 4 |
Bontór Karol | Młode Orły | 2 |
Jaworski Alan | FC Landrynki | 2 |
Sieradzki Adam | FC Pisswasser | 2 |
Matysiak Alan | Młode Orły | 1 |
Mularski Gabriel | Młode Orły | 1 |
Wesołowski Emil | FC Pisswasser | 1 |
Szkoły Podstawowe 2008-2009 | ||
---|---|---|
Czajkowski Piotr | Oddaj Wina | 7 |
Barański Aleksander | FC Roma | 7 |
Krawczyk Oskar | FC Roma | 6 |
Osuch Karol | FC Roma | 4 |
Kurek Filip | FC Roma | 3 |
Nogaj Patryk | Zgrane Skrzaty | 3 |
Połetek Paweł | FC Roma | 3 |
Bednarski Mikołaj | Oddaj Wina | 2 |
Jagieła Miłosz | Oddaj Wina | 2 |
Leśkiewicz Igor | Zimne Dranie | 2 |
Maj Oliwier | FC Roma | 2 |
Ostatek Damian | Żołnierze Wala | 2 |
Słowiński Miłosz | Żołnierze Wala | 2 |
Tuźnik Kacper | Zimne Dranie | 2 |
Wrona Hubert | Zgrane Skrzaty | 2 |
Ziętala Kacper | FC Czarni | 2 |
Kamiński Mateusz | Żołnierze Wala | 1 |
Król Dawid | Oddaj Wina | 1 |
Lach Gabriel | Żołnierze Wala | 1 |
Machula Alan | FC Roma | 1 |
Skalniak Szymon | FC Czarni | 1 |
Tobisz Jakub | FC Czarni | 1 |
Tobisz Krzysztof | FC Roma | 1 |
Wiączek Michał | Żołnierze Wala | 1 |
Wiśniewski Szymon | Żołnierze Wala | 1 |
Żelazowski Karol | Oddaj Wina | 1 |
Szkoły Średnie | ||
---|---|---|
Szczęsny Jan | Szkolna17 | 10 |
Mendyk Jakub | Majorka 2 Litry | 8 |
Kmera Robert | Szkolna17 | 5 |
Ryczkowski Mateusz | Max Elektro | 4 |
Cimała Bartek | Szkolna17 | 3 |
Gilewski Krystian | Majorka 2 Litry | 3 |
Sitek Adrian | PSG Ostrowiec | 3 |
Dereń Maks | Max Elektro | 2 |
Dobrin Goran | Chreptowicz & THM | 2 |
Kurek Jakub | Majorka 2 Litry | 2 |
Tomaszewski Kacper | Max Elektro | 2 |
Wańdoch Kewin | Majorka 2 Litry | 2 |
Czernek Gabriel | Szkolna17 | 1 |
Dymanowski Adam | Majorka 2 Litry | 1 |
Fulara Filip | FC Nrop Buh | 1 |
Fulara Jakub | Chreptowicz & THM | 1 |
Krasiński Krystian | FC Stary i Młodzi | 1 |
Kubina Oskar | FC Stary i Młodzi | 1 |
Łaskawy Bartłomiej | PSG Ostrowiec | 1 |
Masternak Kacper | Szkolna17 | 1 |
Pietrzyk Edward | PSG Ostrowiec | 1 |
Popławski Filip | PSG Ostrowiec | 1 |
Rogowski Igor | Szkolna17 | 1 |
Sadłos Alan | Majorka 2 Litry | 1 |
Siewierski Norbert | FC Stary i Młodzi | 1 |
Wojtachnio Kuba | Szkolna17 | 1 |
Żak Krzysztof | Majorka 2 Litry | 1 |